O firmie

Witamy serdecznie na nowej stronie internetowej Usługowego Zakładu Kamieniarskiego Granitex Anna Dopierała.

Jest nam niezwykle miło, iż zainteresowali się Państwo naszą firmą. Mamy nadzieję, że zarówno nowa strona, jak i jakość świadczonych przez nas usług w pełni sprosta Państwa wymaganiom.

Zakład Kamieniarski Granitex Anna Dopierała istnieje od 2005 roku. Jednak posiadamy już prawie 20 letnie doświadczenie w tej branży. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu nagrobków. Jesteśmy firmą rodzinną. Wspólnie zarządzamy Naszym przedsiębiorstwem oraz wspieramy się w prowadzeniu firmy. Zaangażowanie oraz wkład pracy i poświęcenie każdego z członków rodziny zapewnił nam możliwość rozwoju dzięki czemu zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, a każdego klienta traktujemy indywidualnie.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kamieniarstwo w Białej Podlaskiej jest nam tematem bardzo dobrze znanym.

Nasz zakład mieści się vis a vis cmentarza parafialnego w Białej Podlaskiej.

Wieloletnie doświadczenie oraz zespół najwyższej klasy specjalistów, pracujących od początku naszej działalności są gwarancją spełnienia każdego życzenia klienta. Wspólnie staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy zamieszczoną na stronie internetowej. Propozycję Naszych nagrobków można obejrzeć w zakładce galeria lub odwiedzić nas osobiście.

W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą mailową.

Z poważaniem,
Anna Dopierała